Henkilökuntamme.

Yrityksemme perustuu keskinäiseen sitoutumiseen, laatuun ja haluun tuottaa kannattavia ja arvokkaita ratkaisuja asiakkaillemme. Työskentelemme yhdessä luodaksemme työpaikan, joka hyödyttää niin meitä työntekijöitä kuin asiakkaitamme – tämä on meidän tyylimme TopBornilla. Luova ja elämäniloinen paikka, jossa kaikki työntekijät ovat yhtä tärkeitä, lisäävät mahdollisuuksiamme tarjota asiakkaillemme parasta palvelua.

Magnus Modig.

Toimitusjohtaja
magnus@topborn.com

Marcus Johansson.

Talousjohtaja
marcus.johansson@topborn.com

Andreas Holmstedt.

Tuotanto- ja laatupäällikkö
andreas.holmstedt@topborn.com
+46 73 673 37 49

Sanna Aho.

Projektipäällikkö
sanna.aho@topborn.com
+46 72 857 08 60

Maria Persson.

Talousavustaja
mia@topborn.com

Andreas Modigh.

Järjestelmäkehittäjä andreas.modigh@topborn.com

 
Joakim Ödvall.

SEO-asiantuntija joakim.odvall@topborn.com

 
Anton Lidberg.

Asiakkuuspäällikkö
anton.lidberg@topborn.com
+ 46 70 766 30 38

Fredrik Berg.

Asiakkuuspäällikkö
fredrik.berg@topborn.com

+46 76 872 23 70

Tim Linde.

Järjestelmäkehittäjä
tim.linde@topborn.com

Robin Olsson.

SEO-asiantuntija
robin.olsson@topborn.com

Erik Fransson.

Web-kehittäjä
erik.fransson@topborn.com

Vivien Gabnai.

Web-kehittäjä vivien.gabnai@topborn.com

Otto Kahne.

Järjestelmäkehittäjä otto.kahne@topborn.com

Anton Ekström.

Asiakkuuspäällikkö
anton.ekstrom@topborn.com

Jona Hjalmarsdottir.

Talouspäällikkö jona.hjalmarsdottir@topborn.com

Adam Sönnerås.

Markkinointipäällikkö adam.sonneras@topborn.com

Pontus Wiseby.

Asiakkuuspäällikkö
pontus.wiseby@topborn.com

Viktor Carlsson.

Tekninen tuki
viktor.carlsson@topborn.com